تبلیغات
فنگ شویی
  • fengshui
  • fengshui
  • fengshui
  • fengshui
فنگ شویی سلامتی


سلام بر شما
 یکی از دوستان در رابطه با کاهش وزن با طعم خام خواری کتابی را در این رابطه می خواستند که در این پست معرفی می کنیم.خواندن این کتاب را به همه کسانی که برای سلامتی خود اهمیت قائلند توصیه می کنیم. با تغذیه سالم می توان همه سموم را از بدن دفع نمود و بدن را پاکسازی کرد. با تغذیه سالم می توان همه بیماری ها را نابود کرد. اما این مهم هست که بدانیم تغذیه سالم چیست؟ آنچه به عنوان هرم غذایی می گویند صحیح هست؟ ما این کتاب را برای درمان همه بیماری ها معرفی می کنیم. این اولین کتاب فارسی درباره خام خواری است.خام خواری (زنده خواری)
فلسفه تغذیه و تندرستی
نوشته آرشاویز دراوانسیاندر این کتاب شما با علل اصلی تمام بیماری ها و رهایی از آنها آشنا می شوید. اگر شما بیمار نیستید با تغییر عادت تغذیه ای یعنی با مبادله ی یک بشقاب غذای مرده با بشقابی غذای زنده تا آخر عمر خود ابدا بیمار نمی شوید، اگر بیمار هستید از آن خیلی زود نجات خواهید یافت. این حقیقت به طور قطع ثابت شده و دهها هزار افراد بشر در نتیجه عملی کردن دستورات ای کتاب در همه جای دنیا از بیماریهای صعب العلاجی نجات پیدا کرده اند. بعد از مطالعات طولانی وزارت بهداری هندوستان این حقیقت را رسما تایید کرد و تصمیم گرفته شد این کتاب به انگلیسی ترجمه و منتشر شود.


انسان قبل از كشف آتش مانند همه موجودات زنده روی زمین با غذای زنده و بدون پزشك و دارو و بیمارستان تكامل خود را طی كرده و طول عمر خود را به نهصد سال(بر حسب كتاب مقدس) رسانده بود.ولی در نتیجه مصرف مواد پخته، مرده، مصنوعی، شیمیایی و غیره بیماری های گوناگون به وجود آورده و طول عمر خود را رفته رفته كوتاه تر كرده تا به این حال دردناك رسانده است.خوردنی های(پخته) هیچ ارزش غذایی ندارند.آتش كلیه خواص غذایی را در غذای طبیعی و زنده می كشد، نابود می كند و آن را به یك نوع ماده غیرطبیعی، سمی و خطرناك تبدیل می نماید.

حجم کتاب: ۵.۹۷ مگابایت

دانلود با لینک مستقیم

دانلود کتاب خامخواری، فلسفه  تغذیه و تندرستی برای تبلت و تلفن های هوشمند


اگر مایل به خرید این کتاب ارزشمند هستید می توانید از اینجا خرید کنید


گروه فنگ شویی شایگان
طبقه بندی: فنگ شویی سلامتی،

تاریخ : شانزدهم آبان 92 | 07:57 | نویسنده : گروه فنگ شویی شایگان | نظرات