تبلیغات
فنگ شویی
  • fengshui
  • fengshui
  • fengshui
  • fengshui

به نام آنکه جان را فکرت آموخت

گروه فنگ شویی شایگان

برگزار کننده  دوره های آموزش فنگ شویی
هنر طراحی نظم در بیرون و درون

"همه چیزها و روابط مرئی و نامرئی غیر لازم را از زندگیتان بیرون برانید و ایمان داشته باشید که همه آنچه را به راستی می خواهید به دست خواهید آورد."

فنگ شویی چیست ؟

فنگ شویی به معنای آب و باد، دو عنصری است که در هستی سمبل حرکت و حیات هستند. این دو زاینده و آرامش بخش هستند. فنگ شویی هنر و دانش جاگذاری و چیدمان درست اشیا با سابقه ای چند هزار ساله است که در محیط درون و پیرامون زندگی ما تعادل را برقرار می سازد و باعث ترویج سلامتی ، شادی ، سعادت و انرژی می شود.

فنگ شویی زمانی مهم تر جلوه می کند که شما احساس نومیدی می کنید زیرا ممکن است برخی عناصر محیط تان بی انکه بدانید ، ناخوداگاه شما را اذیت کند و تعادل را برهم زند. شما می توانید از اصول فنگ شویی برای بهبود وضع خانه و زندگی تان استفاده کنید. خانه شما می تواند بیانگر روحیات و شخصیت شما باشد، شما می توانید با تغییراتی که در خود و محیط خانه و کار خود می دهید زندگیتان را نیز تغییر دهید.فنگ شویی از بسیاری از جهات مانند طب شرقی است با این تفاوت كه توصیه های انجام شده در فنگ شویی به جای اینكه درباره افراد باشد، درمورد فضاها صدق می کند.دستورات فنگ شویی بسیار گسترده هستند و جنبه های مختلف کار و زندگی را شامل می شوند. بعد از انجام این دستورات متوجه می شوید که محل کار و زندگی شما به طرز حیرت انگیزی دچار تغییر شده است.
آیا فنگ شویی پیچیده است؟

فنگ شویی نیز مانند هر موضوع و مبحثی دارای زمینه های فکری و مکاتب متفاوتی است که برخی رمز گونه و دشوار و برخی کاربردی هستند. شاید این برای کسی که تازه با فنگ شویی آشنا شده بسیار گیج کننده و پیچیده به نظر آید اما اگر شما از ابتدا به سادگی شروع کنید و قدم به قدم پیش بروید به زودی خبره خواهید شد. مهمترین اصل فنگ شویی رفع انباشتگی و سادگی است.فنگ شویی هنری است ساده ، انعطاف پذیر و ملموس برای افزایش نشاط ، آرامش و تعادل در زندگی روزمره که با انواع سبک های دکوراسیون سازگاری دارد.آیا می توان فنگ شویی را از کتاب آموخت؟

اگر کتاب خوب باشد ، شما می توانید اصول اساسی فنگ شویی را تمرین کنید. شما با خواندن کتاب های پزشکی ، علم و دانش سلامتی را می آموزید اما موقع بیمار شدن به یک  پزشک مناسب مراجعه می کنید. همینطور اگر شما علاقمند به این هنر هستید پیشنهاد ما این است که به استاد فنگ شویی مراجعه کنید.

شیوه آموزشی گروه فنگ شویی شایگان

شیوه آموزشی گروه فنگ شویی شایگان برای هموطنان عزیز بر اساس نیاز انسان امروز بوده و تنها چیدمان صحیح اشیا در نظر گرفته نشده ، چرا که فنگ شویی کل نگر است. در دنیایی که تکنولوژی و علم ، انسان امروز را احاطه کرده دنیای بیرون بیشترین تاثیر را بر روی او دارد،انسان بیشتر از هر زمان دیگر ، از خویشتن خویش غافل شده است .تنها در صلح و آرامش درونی است که می توانیم بهترین ها را به سمت خود جذب کنیم و جهانی زیبا بسازیم، جهانی که دست های هنرمند ما معمار آن است. با هماهنگ کردن دنیای درون و بیرونمان هست که آرامش عمیقی را احساس خواهیم کرد با یکی شدن آنچه می خواهیم باشیم و آنچه هستیم.

دوره کامل فنگ شویی شایگان

دستورات و مکاتب فنگ شویی بسیار گسترده هستند طوری که برای کسی که تازه با آن آشنا شده گیج کننده و پیچیده است. دوره ای که ما برای شما در نظر گرفته ایم دوره ای جامع و در عین حال ساده و کاربردی است که با به کارگیری آن می توانید شاهد تغییرات حیرت انگیزی در زندگی خود باشید. اگر شما در زندگی به دنبال صلح ، آرامش و هماهنگی هستید این دوره برای شماست.

آنچه در این دوره می آموزید:

     معرفی فنگ شویی

     تاریخچه فنگ شویی

    فنگ شویی خلاقیت و کودکان

      رفع انباشتگی

      پاکسازی فضا و پالایش روحی

     یین و یانگ  

     عناصر پنچ گانه فنگ شویی

      تحلیل فضا با فنگ شویی

      کاربرد جهت های جغرافیایی

      روش کشیدن نقشه و کاربری آن

      کریستال ها و سنگ ها

      فنگ شویی خانه

     فنگ شویی آشپزخانه

      فنگ شویی اتاق خواب

      فنگ شویی ازدواج

      عدد شناسی

      فنگ شویی شغلی

      فنگ شویی ثروت و برکت

شماره های مرکز :

0938-5514459
تماس از ساعت 10 الی 18


برچسب ها: فنگ، شویی،

تاریخ : نوزدهم تیر 95 | 08:03 | نویسنده : گروه فنگ شویی شایگان | نظرات