تبلیغات
فنگ شویی
  • fengshui
  • fengshui
  • fengshui
  • fengshui

ملاقات کردن دکتر می تواند ناراحت کننده و حتی تجربه ای وحشتناک باشد. دیوارهای سفید و یکنواخت و بوی مضحک ضد عفونی کننده در اتاق انتظار آن را بیشتر از این جالب و دعوت کننده نمی کند.

تصور کنید مطبی که عطر و بوی آرامش بخش شمع های معطر به شما خوش آمد می گوید و یک طراحی ویژه فضا شما را به محیط آرامش بخش دعوت می کند. محیطی که فورا استرسهای ذهنی ، روحی و فیزیکی را از شما دور می کند.

 

فنگ شویی

چه بخواهید ، چه نخواهید محیط کار شما روی زندگی کاری شما و همچنین مراجعان شما تاثیر می گذارد. حتما برای شما پیش آمده که محیطی احساس خوبی ندارد و افراد می خواهند هر چه زودتر آنجا را ترک کنند و بعضی فضاها افراد را برای راحت بودن دعوت می کنند و محیطی امن و آرامش بخش ایجاد می کنند.


مکان کار باید از اتاق انتظار جدا باشد و همچنین متمایز و پویا باشد. اتاق انتظار باید محیطی امن ، گیرا ، جذاب و پذیرای مراجعان باشد. چیزی که ما نیاز داریم انرژی و آرامش هست. نیاز هست که ترکیب متعادلی از انرژی ها داشته باشیم ترکیبی از گرما و سرما. در ادامه به  برخی از عوامل موثر که کمک می کند محیط ایده ال خود را ایجاد کنید ، اشاره می کنیم.نور طبیعی: استفاده از لامپ های مهتابی را کاهش دهید. از نور طبیعی و هوای تازه استفاده کنید.

نور طبیعیرنگ ها : آبی ، سبز و سبزآبی رنگ های بسیار مناسبی هستند چون آرامش بخش هستند.اگر دیوار سفید رنگ دارید آن را رنگ کنید و از تصاویر استفاده کنید. از عنصرهای طبیعی استفاده کنید مانند منظره ای از طبیعت ، گل ها ، درختان و ...


گیاهان : گیاهان اغلب به افراد کمک می کنند که احساس آرامش داشته باشند. یادتان باشد که با گیاهان انباشتگی ایجاد نکنید و تعداد آنها متناسب با فضا باشد نه بیشتر.

گیاهان در فنگ شویی

انباشتگی : انباشتگی باعث کم شدن انرژی در اتاق می شود. مطمئن شوید اشیا پیرامونتان قابل استفاده و مفید هستند. تا جای ممکن فضای بیشتری ایجاد کنید. میزتان را همواره تمیز نگه دارید. این حتی شامل کامپیوتر شما هم می شود.میزکار یا دسکتاپ را همواره تمیز نگه دارید و فولدر هایی برای هماهنگ کردن و دسته بندی ایجاد کنید.راستای دید: بهتر هست که صندلی شما مقابل در نباشد ولی می تواند جایی باشد که افراد با . اورودشان شما را ببینند. اگر میز شما در برابر یک دیوار باشد بهتر از این هست که روبروی فضای بازی باشد ، این مکان "موضع قدرت " نامیده می شود. اگر مکان کار شما حالت باز دارد می توانید از قفسه کتاب یا پارتیشن استفاده کنید. میز خود را از ماشین های الکتریکی مثل فکس پرینتر و .. که امواج الکترومغناطیس دارند دور کنید.طبقه بندی: فنگ شویی تجارت و کار،
برچسب ها: فنگ شویی پزشکان، فنگ شویی محل کار، فنگ شویی محیط کار،
لینک های مرتبط: فنگ شویی شایگان،

تاریخ : پانزدهم خرداد 94 | 09:38 | نویسنده : گروه فنگ شویی شایگان | نظرات