تبلیغات
فنگ شویی
  • fengshui
  • fengshui
  • fengshui
  • fengshui
شش مرحله برای فنگ شویی شغلی

فنگ شویی محل کار


کار جایگاهی مهم در زندگی هر فردی داره ، در انتخاب شغل و یا ارتقا یک کسب و کار چالش هایی وجود دارد که برخی از انها را بیان می کنیم:
در طول سال چندین بار شغل خود را تغییر داده اید.
واقعا نمی دانید در چه شغلی فعالیت کنید.
از این شاخه به آن شاخه پریدن خسته شده اید.
قصد دارید کسب و کار خود را ایجاد کنید.
می خواهید کارتان را گسترش دهید.
نمی دانید چطور ایده های خود را عملی کنید.
بعضی اوقات آنقدر آشفته ،سردرگم و دو دل هستید که دوست دارید کسی بهترین مشاوره شغلی را به شما ارائه دهد. در این پست تکنیک هایی به شما معرفی می کنیم که به شما را در حل این مسائل کمک می کند و کارایی و توانایی شما را در تصمیم گیری بهبود می بخشد. صلح و آرامش درونی لازمه اجرای هر ایده ای هست. شش تکنیک موثر برای انتخاب و یا ارتقا شغل مورد نظرتان :

1.    پاکسازی محل کار یا منزل :

فنگ شویی محیط کار
بدیهی است که محیط پیرامونتان اگر به هم ریخته ،کثیف ، شلوغ و انباشته باشد، باعث خواهد شد که آشفتگی و درگیر شدن شما با مسائل بیشتر شود و توانایی شما در حل مساله و پیدا کردن راهکار را کاهش دهد. اگر امادگی کافی برای این کار ندارید ، ابتدا به محیطی که به شما آرامش می دهد رفته (مثل پارک ، کافی شاپ ، بازار و ...) تا اماده پاکسازی شوید. می تونید دوش بگیرید ، اسپند و عود روشن کنید و پاکسازی را با انگیزه شروع کنید.


2.    پاکسازی ذهنی

پاکسازی ذهنی

بسیاری از مسائل در ذهن ما شرطی شده اند، بهتر است که این محدودیت ها را از بین ببریم. بسیاری از افکاری که در ذهن داریم ، اثرات منفی بسیاری برای ما دارند که شاید خود از آن بی خبریم. شاید شما هم یکی از افکار زیر را به صورتی افراطی در ذهن دارید و مرتب به آن فکر می کنید:
مشکلات مالی
قسط هایی که تمامی ندارند
نگرانی و ترس از آینده
سرزنش کردن خود بابت گذشته
ناتوانی در ارتقا شغل
ناتوانی در بهبود وضع مالی
ناتوانی در خرید خانه و....
برخی از موارد ذکر شده افکاری هستند که وجود دارند و نمی شود آنها را انکار کرد ولی در هر صورت تمرکز افراطی روی این افکار کمکی به شما نخواهد کرد. شروع کنید به دور ریختن این افکار مزاحم و آشفته. با رها کردن این افکار آمادگی شما برای تصمیم گیری و اجرای ایده هاتون دو چندان میشه. هستی و کائنات خیلی بخشنده اند . از این جریان جاری بخشنده در هستی استفاده کنیم .در این مرحله محدودیت را بشکنید و خودتون را باور کنید.


3.    پاکسازی روحی

فنگ شویی

بسیاری از عوامل موثر در کارهایی که انجام می دهیم ریشه در دوران کودکی ، گذشته و احساسات و عواطف ما دارد. بسیاری از این موارد مربوط به نابخشودنی ها، شکست های عشقی ، احساسات ، دل شکستن ها ، حسرت ها ، سرزنش ها و ... می باشد که در نحوه ی تصمیم گیری ما تاثیر می گذارد. شاید شما هیچ وقت خودتان را باور نداشته باشید به دلیل سرکوب ها و سرزنش های دیگران و این باعث شود که شما به فکر ارتقا شغلی نباشید و هیچ وقت در کارتان پیشرفت نکنید. اکنون زمان پاکسازی روحی است ، این مرحله در انتخاب شغلی و یا ارتقا آن خیلی موثر خواهد بود. خود را لایق بهترین ها بدانید.

4.    استعداد ها و توانایی هاتمام آنچه قادر به انجام آن هستید و هر آنچه در آن تجربه دارید، را بنویسید. لیست را هر روز و یا هر هفته گسترش دهید و به ترتیب اولویت و کارایی لیست جدیدی از توانایی های خود داشته باشید. درباره همه انها تحقیق کنید که بازار کار ، توجیه اقتصادی ، تقاضا و .. ان چگونه است. نوشتن این لیست به شما کمک می کند که آشفتگی ذهنی شما کمتر شود و جریان تصمیم گیری شما را سرعت بخشد.

5.    ایده ها

ایده ها

بسیاری از ایده ها ، آینده شغلی بسیار مناسبی دارند، در هر لحظه ممکن است ایده ای به ذهن شما برسد که کار ، خدمت ، کالا و محصولی متفاوت و جدید باشد که عامل رشد کسب و کارتان شود.  همیشه دفترچه ای همراه خود داشته باشید و ایده های خود را یادداشت کنید. در پایان هفته بهترین انها را گلچین کرده و برای آنها وقت بگذارید که چگونه آنها را رشد دهید و اجرا کنید.

6.    به عمل کار برآید

فنگ شویی شغلی

یادتان باشد همیشه برای تصمیم گیری فرصت ندارید. اگر در نهایت رشته ای را انتخاب کردید ، لازم است که در آن وارد شوید. ایده ها ، توانایی ها و استعداد ها بدون عمل هیچ ارزشی ندارند. اگر در اجرایی کردن آنها مشکلی دارید آن را حل کنید. شاید شما نیاز به نیروهای متخصص دیگری دارید و باید گروهی کار کنید. شاید شما نیاز به مشاوره ی بیشتری داردی. در هر صورت یادتان باشد هر شغلی مسائل و مشکلات خاص خود را دارد.هیچ گاه نا امید نشوید و دست از تلاش بر ندارید ، ابعاد کاری خود را گسترش دهید. شاید بعد از چند ماه فعالیت ، فاصله شما تا پیروزی تنها یک هفته دیگر باشد. بهترین کار را ارائه دهید تا در ان حرفه حرفی برای گفتن داشته باشید.

گروه فنگ شویی شایگان
طبقه بندی: فنگ شویی تجارت و کار،
برچسب ها: فنگ شویی محل کار، فنگ شویی شغلی،

تاریخ : هفتم خرداد 94 | 09:11 | نویسنده : گروه فنگ شویی شایگان | نظرات